Sitemap   sk   sk   sk


  Vážení klienti,

  v zmysle mimoriadnej situácie v súvislosti s ochorením COVID-19 Vám   ponúkame úpravu   splátkového kalendára:

  • Vyplňte žiadosť o zmenu splátkového kalendára COVID-19.
  • Prosím kontaktujte svojho obchodného zástupcu alebo najbližšiu pobočku. 
  • Zoznam kontaktov nájdete tu  – prosím používajte len mobilné telefónne číslo alebo e-mail.

 

 • Na základe rozhodnutia vedenia spoločnosti a v zmysle Nariadenia Vlády SR si Vás dovoľujeme informovať o otvorení našich prevádzok v mimoriadnom režime s platnosťou od 30.3.2020.
 • Z dôvodu obmedzení vyplývajucich z opatrení je nutné si vopred dohodnúť termín telefonicky alebo e-mailom u Vašej kontaktnej osoby.
 • V záujme ochrany Vášho i nášho zdravia a urýchlenia procesu Vám chceme odporučiť využitie elektronickej, či poštovej komunikácie, nakoľko Vám vieme poskytnúť potrebné dokumenty elektronicky či poštou.
 • V prípade nutnosti návštevy našich prevádzok a zároveň vopred dohodnutého termínu Vás chceme požiadať, aby ste do našich priestorov vstupovali len s použitím ochranného rúška na tvár a taktiež aj o použitie dezinfekčných prostriedkov na ruky dostupných na našich pobočkách.
 •  


 OZNAM: Vzhľadom na rešpektovanie vládnych opatrení platných počas veľkonočných sviatkov, budeme     mať našu centrálu so sídlom na Mostovej 2,  Bratislava v dňoch 8.4. a 9.4. zatvorenú. Aj počas týchto   dní sú Vám Vaše   kontaktné osoby k dispozícii, či telefonicky alebo cez e-mail. Ďakujeme za   porozumenie a prajeme Vám krásne prežitie veľkonočných sviatkov !

 

 V prípade akýchkoľvek otázok nás taktiež môžte zastihnúť na centrálnej e-mailovej   adrese:
 
office@impuls-leasing.sk  Grafické znázornenie zmeny splátkového kalendára pri znížení splátok a predĺžení splátkového kalendára:

linearne_splatky
znizene_splatky
linearne_splatky_prolongacia
 

 


Novinky


02. 04. 2020
IMPULS-LEASING Slovakia s.r.o. obhájil prestížne ocenenie Business Superbrands aj v roku 2020

13. 03. 2019
IMPULS-LEASING Slovakia s.r.o. obhájil prestížne ocenenie Business Superbrands aj v roku 2019